Главная » Новости » Адвокат Трампа порадив Зеленському очиститися від Коломойського та інших

Новообраний президент України Володимир Зеленський має очиститись від причеп з минулого та кримінальних олігархів, зокрема Ігоря Коломойського. До того ж люди, які оточують Зеленського, хочуть нашкодити президенту США Дональду Трампу.

Обраний президент має зрозуміти, ким він оточений і яку ситуацію вони створюють, про це заявив адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані в інтерв’ю журналісту Дмитру Анопченку, яке він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: Байден прокоментував скасовану поїздку адвоката Трампа в Україну

Джуліані наголошує, що зараз насйкладніший час – «чесний і прозорий перехід влади до нового президента і його можливість виконати свої передвиборні обіцянки».

Для цього він повинен очиститися від причеп із минулого й кримінальних олігархів – Ігоря Коломойського та інших. Тих, щодо кого ведуться розслідування в Америці, тих, хто перешкоджають нашій прямій комунікації з новообраним президентом Зеленським,
– сказав він.

Адвокат Трампа також зазначив, що Володимир Зеленський оточений людьми, які «дуже сильно особисто протидіють президенту Трампу». За його словами , у деяких випадках вони навіть вдавалися до незаконних дій для того, щоб вплинути на результати виборів у США.

«Я вкрай стурбований цим. Можливо, це не моя справа – але я американський громадянин, що бажає найкращого для України. І є деякі інші люди, що оточують обраного президента, у яких не найкращі наміри. Я кажу про тих, хто пов’язаний з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим», – розповів Джуліані.

Чому адвокат Трампа скасував візит в Україну?Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані планував приїхати в Україну, щоб зустрітися з Зеленським, але скасував свій візит. Юрист заявив, що причиною скасування візиту стали «виснажливі атаки» і те, що в Україні йому доведеться опинитись у середовищі «ворогів президента», а в деяких випадках – ворогів США. Таким Джуліані вважає нібито нардепа Сергія Лещенка, який нібито допоміг Демократичній партії США під час президентських виборів у 2016 році.

Сам Лещенко у відповідь на звинувачення заявив, що ці заяви Джуліані свідчать про вплив генерального прокурора України Юрія Луценка. Останній нібито вводить в оману юриста президента США та інших американців, тому що хоче втриматися на посаді.

Адвокат президента США вважає, що саме це оточення Зеленського організовували витоки в The New York Times і «налаштовані створювати проблеми для президента».

За словами Джуліані, «було б правильним», якби новообраний українських президент організував розслідування з приводу «цієї змови українських чиновників та американців». До останніх належать представники Національного комітету Демпартії США, Гілларі Клінтон та американське посольство в Україні.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.