Главная » Новости » Аваков про голосування Ляшка: Солідний штраф йому би не завадив

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що лідеру «Радикальної партії» Олегу Ляшку потрібно призначити штраф за публічну демонстрацію бюлетеня із результатами свого волевиявлення на виборчій дільниці.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV.

За словами Авакова, питання в тому, наскільки принциповими в цьому випадку будуть орган розслідувань і суд, щоб дійти до кінця. Адже, певен міністр, зробити це важливо.

«Звичайно, що за те, що Олег Ляшко демонстрував свій бюлетень, на цьому етапі садити в тюрму нікого не потрібно, але солідний штраф їм би не завадив, це була б хороша превенція», – наголосив Аваков.

У цьому главу МВС підтримала голова правління громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська. На її думку, Ляшка та одного із очільників облдержадміністрації є сенс оштрафувати за те, що вони показали свої заповнені бюлетені.

Нагадаємо, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко 31 березня проголосував на виборах президента і продемонстрував у присутності телекамер та виборців свій заповнений бюлетень, тим самим порушивши українське законодавство.

Подібне вчинили також у Житомирі голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич та мер міста Сергій Сухомлин.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.