Главная » Новости » Австрія дозволила екстрадицію Фірташа: який термін загрожує йому в США

Австрія надала дозвіл на екстрадицію скандального українського олігарха Дмитра Фірташа до США.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про таке рішення міністра юстиції Австрії Клеменса Яблонера повідомляє прес-служба відповідного відомства.

Відомо, що питанням екстрадиційного арешту з подальшою відправкою Дмитра Фірташа на територію Сполучених Штатів Америки займається Земельний суд Відня.

Незважаючи на таке рішення, поки Фірташ залишається в Австрії, оскільки його адвокати подали клопотання про поновлення судового розгляду справи про екстрадицію – суд повинен тепер прийняти рішення щодо клопотання.

ЗМІ нагадують, якщо Фірташа відправлять до США, там йому загрожує понад 80 років в’язниці з конфіскацією майна. Як відомо, українського олігарха заарештували в Австрії ще в 2014 році, його звинувачують у підкупі індійських чиновників, який потрібен йому для вигідної угоди з видобутку титану для постачання компанії Boeing.

Одночасно з цим в кінці 2018 року повідомлялося про те, що Генеральна прокуратура України веде кілька серйозних справ по компаніям Фірташа.

Крім того, в перших числах 2019 року стало відомо про те, що суд Кіпру наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно українського оліграха Дмитра Фірташа — це майже $46 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.