Главная » Новости » «Банкір Порошенка» став найбільшим акціонером російського Burger King – росЗМІ

Найбільшим акціонером російського Burger King стала кіпрська компанія Xomeric, пов’язана з українською групою ICU Костянтина Стеценка та Макара Пасенюка, якого називають «фінансистом Порошенка«, а нардепи від БПП визнають, що він є одним із найобізнаніших у справах бізнесу президента.

Про це повідомляє російський РБК, зазначаючи: за підсумками операції, частка Xomeric зросла з 18,4 до 35,02%, «і тепер це найбільший акціонер компанії«.

При цьому зауважується: представник ICU «відмовився коментувати зв’язок компанією та російськими закусочними Burger King».

Як відомо, співвласником та головою ради директорів ICU раніше була екс-глава НБУ Валерія Гонтарева, яка продала свою частку в компанії Пасенюку та Стеценку після призначення на держпосаду.

Широковідомою компанія стала після оприлюднення телеканалом Al Jazeera розслідування щодо її участі у виведенні екс-президентом Віктором Януковичем 1,5 млрд доларів з України.

Крім того, після Революції Гідності представники компанії опинилися на ключових посадах у владі: крім вже згадуваної Гонтаревої, Дмитро Вовк очолив Нацкомісію з регулювання енергетики та компослуг, а Володимир Демчишин був призначений міністром енергетики.

Також саме ICU – разом з Rothschild – займалась продажем активів президента Петра Порошенка після його вступу на посаду – до моменту передачі ним своєї частки в корпорації Roshen у незалежний «сліпий» траст «у зв’язку з відсутністю покупців».

Нагадаємо, президент Петро Порошенко веде переговори з лідером «Опозиційного блоку» Юрієм Бойком і головою партії «За життя» Вадимом Рабіновичем як із зручними опонентами на президентських виборах в 2019 році.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.