Главная » Новости » ЦВК прийняла протоколи із мокрими печатками ще від 7 окружних виборчих комісій

Центральна виборча комісія прийняла оригінальні протоколи про підсумки голосування на виборах до Верховної Ради ще від 7 окружних виборчих комісій. Всього прийнято оригінальні протоколи про підсумки голосування 41 ОВК.

Про це йдеться в повідомленні ЦВК.

«Для розгляду та подальшого опрацювання було прийнято відповідні протоколи про підсумки голосування від ОВК 7 територіальних виборчих округів: № 38 (Дніпропетровська область), № 63, (Житомирська область), № 77 (Запорізька область), № 130 (Миколаївська область), № 133 (Одеська область), № 194 (Черкаська область), № 218 (місто Київ)», – йдеться у повідомленні.

Таким чином, станом на 16:00 24 липня Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування від ОВК 41 ОВО.

Крім того, ЦВК внесла зміни до єдиних кошторисів видатків окружних виборчих комісій низки одномандатних виборчих округів для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Нагадаємо, ЦВК у міру обробки протоколів з виборчих дільниць оприлюднює підсумки голосування на виборах до Верховної Ради України 21 липня.

Читайте більше новин на тему: вибори

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.