Главная » Новости » ДФС на чолі з Проданом встигла розстрочити борг лише фірмі соратника Ляшка

У період з 3 березня 2017 року по 1 листопада 2018 року Головне управління Державної фіскальної служби у Київській області розстрочило податковий борг у розмірі 5,97 млн гривень компанії «Пожмашина».

Про це повідомляє проект «Марлін» з посиланням на відповідь ДФС.

Так, ПК «Пожмашина» отримала розстрочку 25 травня й достроково сплатила її 4 липня. Оплата співпала з отриманням чергового державного контракту щодо постачання пожежних машин на суму 600 млн гривень.

«Пожмашина» зареєстрована у Прилуках Чернігівської області на кіпрську компанію «Ідехус лімітед». Бенефіціаром значиться директор фірми Олег Борщ, який торік ішов у Чернігівську облраду від «Радикальної партії Олега Ляшка». Підписантом «Пожмашини» є Валерій Іващенко, депутат Прилуцької райради від цієї ж політсили.

Із прилуцьким заводом був пов’язаний Сергій Авер’янов, який з червня 2015 року по травень 2016 року був першим заступником глави ДСНС Миколи Чечоткіна.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура заочно оголосила колишньому очільнику ДФС Мирославу Продану про підозру в незаконному збагаченні. Екс-фіскал тим часом перебуває за кордоном, як він стверджує, на медичному обстеженні.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.