Главная » Новости » Екс-начальника Волинської митниці оголошено в розшук

Поліція завершила досудове розслідування стосовно екс-начальника Волинської митниці Державної фіскальної служби та двох його підлеглих інспекторів митниці, які отримали хабарі від фізичних осіб за безперешкодний проїзд через державний кордон України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

«Також задокументовано факт заподіяння державному бюджету збитків в сумі понад 300 тис. грн, внаслідок зловживання начальником Волинської митниці ДФС та інспекторами митного поста своїм службовим становищем», – сказано у повідомленні.

Зокрема, доведено, що в 2017 році через Волинську митницю ДФС з Республіки Польща на територію України реально ввезено спецтехніку. Однак з метою ухилення від сплати до державного бюджету митних платежів посадові особи митниці вивезення товару провели лише на паперах, в дійсності ж техніка лишилась на території України.

Крім того, начальник Волинської митниці ДФС підозрюється у незаконному придбанні та використанні спеціального технічного засобу для отримання конфіденційної інформації, який вилучений в останнього під час проведення слідчих дій.

Нагадаємо, Суд Євросоюзу скасував санкції проти колишнього президента України Віктора Януковича.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.