Главная » Новости » Еліна Світоліна виграла свій стартовий матч тенісного турніру US Open-2019

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна успішно стартувала на заключному в сезоні турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті США з тенісу (US Open-2019) із загальним призовим фондом $ 50 400 000.

Як повідомляє btu.org.ua, у першому колі змагань посіяна під п’ятим номером Еліна Світоліна за 1 годину і 16 хвилин обіграла у двох сетах американку В’їтні Осігве – 6:1, 7:5.

У першому сеті 24-річна харків’янка дозволила суперниці виграти єдиний гейм вже при рахунку 5:0. У другій партії Осігве вдалося вирівняти гру і вона лідирувала 4:2, але втримати перевагу не зуміла. У дев’ятому геймі американка зробила брейк, але Світоліна відіграла подачу на сет і виграла два наступні гейми, а з ними і путівку в наступний раунд.

За вихід до третього кола турніру Еліна Світоліна зустрінеться з екс-першою «ракеткою» світу п’ятиразовою чемпіонкою Wimbledon і дворазовою переможницею US Open американкою Вінус Вільямс, яка в свою чергу у перший ігровий день взяла гору над китаянкою Сайсай Чжен – 6:1 6:0.