Главная » Новости » Фермери не використали ні копійки з мільярду держдотацій, це провал МінАПК – експерт

Невикористання передбачених у державному бюджеті дотацій українськими фермерами – це політичний провал Міністерства аграрної політики та продовольства.

Таку думку висловив голова комітету Асоціації фермерів і приватних землевласників Іван Слободяник під час прес-конференції у Києві, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, у 2018 році на реалізацію програми державної підтримки аграріїв всього було заплановано 6,3 млрд гривень, з яких 1 млрд гривень передбачався власникам фермерських господарств. Наразі, як зазначив Слободяник, з цих коштів освоєно лише 436 млн гривень, і то серед тих, хто скористався перевагами програми, жодного фермера немає. Він переконаний, що програма з самого початку завідомо була виписана таким чином, щоб не бути реалізованою.«Треба перестати брехати про те, що «ми дуже підтримуємо фермерів». Треба запроваджувати сучасні форми адміністрування державної підтримки, щоб фермер не ходив по колу, – вважає Слободяник.  – Ситуацію можна змінити, але на це потрібна політична воля».

Відмовитися від державних дотацій взагалі, на думку Слободяника, можливо, це була б і правильна позиція, але насправді невеликі виробники в Україні сьогодні потребують цієї підтримки.Нагадаємо, європейські депутати вбачали ознаки корупції у схемі розподілу держдотацій для українського агропромислового комплексу.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.