Главная » Новости » Городоцьким військовим обліковцям нагадали про якісне забезпечення весняного призову

У місті Городку Львівської області відбулася робоча нарада з військовими обліковцями міських, селищної, сільських рад району щодо організації та проведення на Городоччині призову громадян України на строкову військову службу в квітні-червні 2019 року.

Про це повідомив сьогодні, 5 квітня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Городоцької РДА.

У нараді стосовно весняного призову взяли участь голова районної призовної комісії – заступник голови Городоцької РДА Павло Стахів, військовий комісар Городоцького районного військового комісаріату Ярослав Анклевич.

Павло Стахів наголосив на тому, що потрібна максимальна зосередженість на поставлених завданнях, тісна взаємодія між військовим комісаріатом, керівниками органів місцевого самоврядування та правоохоронними органами. Він також звернув особливу увагу на якісне здійснення оповіщення призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату.

Військовий комісар звернувся до всіх присутніх із проханням мобілізувати всі сили, аби на гідно провести весняну призовну кампанію. Окремо він акцентував увагу на розшуку тих призовників, які ухиляються від служби.

Нагадаємо, що 1 квітня стартував черговий весняний призов громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України.

За ухилення від призову на строкову службу (ст. 335 ККУ) загрожує обмеження волі строком до трьох років. Якщо ж військовозобов’язаний не з’явився за повісткою до військкомату, не повідомив у комісаріат про зміну місця проживання, йому загрожує штраф у розмірі 85-119 гривень. За повторне порушення – від 170 гривень до 255 гривень.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.