Главная » Новости » Гривня нестабільна через паніку, – НБУ

Нестабільна ситуація на готівковому валютному ринку є результатом обумовленого останніми новинами психологічного фактора, тобто панікою.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

«Для забезпечення стабільності на валютному ринку НБУ продовжує уважно стежити за його станом і в разі необхідності виходити з інтервенціями для згладжування надмірних курсових коливань. Національний банк має для цього достатньо ресурсів – обсяг міжнародних резервів на сьогодні досягає $ 17,8 млрд», – зазначає прес-служба НБУ.

При цьому Нацбанк акцентує, що «продовжує дотримуватися політики «гнучкого курсоутворення, при якій курс гривні визначає ринок».

«Ми очікуємо, що після ослаблення його тиску конкуренція серед учасників ринку зумовить зменшення маржі на проведення операцій з обміну валюти, і курс гривні на готівковому ринку знову повернеться до ринкового рівня, визначеного фундаментальними факторами», – підкреслили у НБУ.

 

Нагадаємо, Національний банк України на середу, 28 листопада, послабив офіційний курс гривні на 21 копійку – до 28,1053 грн за долар проти 27,8984 грн за долар у вівторок.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.