Главная » Новости » Команду Гриценка поповнили Томенко і Катеринчук

Очільник «Європейської партії» Микола Катеринчук і лідер партії «Громадянський рух «Рідна країна» Микола Томенко вирішили підтримати кандидатуру глави партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка на президентських виборах у 2019 році.

Про це вони повідомили на спільній прес-конференції у понеділок, 17 грудня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За словами Томенка, вони вирішили «об’єднуватися за цінності, за програму, за країну».  Він певен, що таке конструктивне ідеологічне об’єднання дасть позитивний результат.

Політики, зокрема, мають намір спільно брати участь і на виборах президента, і на виборах Верховної Ради, і на місцевих виборах.

Гриценко, своєю чергою, додав, що Катеринчук уже працює в його команді й відповідає за юридичний супровід виборчого процесу.

«Микола Томенко взяв на себе два напрями: перший – це стратегія виборчої кампанії і медійні комунікації на центральному рівні, крім того, він призначений керівником виборчої кампанії у Києві», – розповів він.

Нагадаємо, виборчим штабом лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка на виборах президента керуватиме позафракційний народний депутат Віктор Чумак.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.