Главная » Новости » Львівські прикордонники конфіскували польський рейсовий автобус за контрабанду сигарет

40 пасажирів розсадили по кількох різних автобусах

У пункті пропуску «Устилуг» у ніч на середу, 15 листопада, прикордонники Львівського загону та митники виявили у рейсовому автобусі, що прямував із Харкова до польського міста Щетин, контрабандні сигарети. Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби України.

Під час проходження контролю двоє водіїв рейсового автобуса заповнили митну декларацію, в якій вказали, що перевозять 2 тис. пачок сигарет. Проте під час поглибленого огляду прикордонники виявили у двох спеціально обладнаних сховках, влаштованих за задніми колесами, ще близько 500 пачок сигарет різних марок.

Незадекларовані сигарети, вартість яких оцінили у майже 12 тис. грн вилучили представники ДФС. Автобус марки Van Hool EOS також вилучили, як засіб переміщення контрабанди. Його вартість встановлюється.

Прикордонники не розголошують назву компанії, якій належить автобус, а також громадянство водіїв, однак на опублікуваному Держприкордонслужбою фото можна зауважити, що автобус має польські реєстраційні номери.
40 пасажирів, які їхали цим автобусом до Щетина, після виявлення контрабанди пересадили в інші автобуси, повідомила ZAXID.NET начальниця прес-служби Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.

 

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.