Главная » Новости » Мінрегіон назвав дату встановлення електрозарядок на парковках

Нові державні будівельні норми щодо проектування автостоянок і гаражів починають діяти вже з 1 липня.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сайт Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, відповідно до нових норм в Україні вводиться обов’язкова вимога – облаштовувати зарядками для електрокарів мінімум 5% машиномісць на парковках, що будуються або реконструюються.

«Весь світ поступово переходить на електроавтомобілі. Україна також активно долучається до цього процесу. Для прикладу, у 2015 році в країні налічувалося всього 500 електрокарів, а зараз майже 13 тисяч. Тільки цієї весни попит на електромобілі серед українців зріс на 67%. Тому ми йдемо в ногу з часом і в нових змінах у ДБН щодо автостоянок прописали необхідність проектувати не менше 5% місць на парковках з електрозарядками», – сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Він наголосив, що дана норма починає діяти вже з 1 липня цього року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1 вересня 2019 року нові швидкісні траси будуватимуться в Україні з звуженими лівими смугами – відповідну зміну внесено в Державні будівельні норми (ДБН).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.