Главная » Новости » МІП за 3 млн грн розповість аргентинцям про українські проблеми

Міністерство інформаційної політики України оголосило тендер на послуги з розповсюдження інформації про Україну в Аргентині. Пропонована вартість складає 3 млн 200 тис. гривень.

Про це повідомляється Громадське з посиланням на систему публічних закупівель Prozorro.

Як заявив представник Мінінформполітики Сергій Гайдай, йдеться про розповсюдження інформації щодо анексії Криму, бойових дій на Донбасі та зацікавленості громадян Аргентини в приїзді до України.

На сайті Prozorro зазначається, що мова йде про проведення та організацію інформаційних, комунікаційних кампаній, проектів, публічних заходів у столиці Аргентини – Буенос-Айресі.

Серед вимог міністерства – проведення заходів в залах, що розташовані в престижній частині міста, поруч із зручними транспортними розв’язками, місцями великого скупчення людей, належною охороною, всіма зручностями.

Інформкампанія в Аргентині повинна включати:

 – виготовлення та розповсюдження 6 відеороликів тривалістю по 30 секунд для проведення платної кампанії у соціальних мережах;

– виробництво тематичного сайту;

– розсилка прес-релізів про заходи, акції та розміщення на сайтах світових агентств новин на кшалт AgenceFrancePress, Bloomberg, Reuters, DPA;

– створення спільноти в Інтернеті та регулярне наповнення соціальних мереж контентом відповідної тематики;

– забезпечення послуг щодо створення та розповсюдження інформаційних продуктів мінімум на 10 рекламних площинах у центральних районах міста, а також в провідних світових інформаційних агентствах й Інтернеті.

Загалом інформаційна кампанія Мінінформполітики в Аргентині повинна охопити не менше 5 мільйонів глядачів та не менше 100 тисяч переходів на створений замовником сайт.

Цільовою аудиторією такого просування міністерство називає людей 30-55 років з інтересами: засоби масової інформації, права людини, журналістика, держполітика та інше. А також людей на посадах редакторів, дипломатів і міністрів.

Як повідомлялося раніше, Міністерство інформаційної політики до кінця року витратить 35 млн гривень на популяризацію України в іноземних медіа.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.