Главная » Новости » Нацкорпус приїхав на зустріч Порошенка з виборцями у Житомир

Представники партії «Національний корпус» та організації «Національні дружини» приїхали у Житомира на зустріч кандидата в президенти Петра Порошенка з виборцями, яка 11 березня проходить на майдані Корольова.

Кілька десятків людей в одязі з відповідною символікою тримають у руках плакати «Свинарчуків за грати», пише Zhitomir.info.

На зустріч з президентом-кандидатом завітали й місцеві активісти. Вони тримають плакати: «Порошенко очільник корупції», «Брехня», «Порошенко порушник Конституцію». Також є кілька людей з плакатами «#ХтоЗамовивКатюГандзюк».

Нагадаємо, 9 березня представники Нацкорпусу прийшли на вул. Банкову під Адміністрацію президента з вимогою покарати причетних до розкрадань в «Укроборонпромі», в яких звинувачують оточення президента, зокрема батька і сина Гладковських (колишнє прізвище Свинарчуки). Під час акції сталися сутички, після яких у поліції заявили про трьох потерпілих правоохоронців.

Цього ж дня представники Нацкорпусу вирушили до Черкас, де у суботу, 9 березня, перебував з передвиборчою поїздкою президент Петро Порошенко і намагалися прорватися до нього під час його виступу зі сцени. У поліції заявили, що внаслідок спроби представників Нацкорпусу прорватися до президента постраждали 22 поліцейських.

Видання повідомляє, що на «народну зустріч» з Петром Порошенком людей привозили автобусами, на майдані Корольова встановили «рамки» та перекрили прилеглі вулиці.

11 березня 2019 року під час візиту у Житомир президент Петро Порошенко взяв участь в засіданні Ради регіонального розвитку Житомирщини на заводі «Кромберг енд Шуберт» та відвідав десантників 95-ї бригади.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.