Главная » Новости » Надія Савченко поновила сухе голодування

Надія Савченко, незаконно засуджена в Росії, поновила сухе голодування.

Про це повідомив її адвокат Марк Фейгін у Twitter 6 квітня.

«Надія Савченко почала сухе голодування», — написав він.

 

Нагадаємо, що напередодні набув чинності вирок, винесений Савченко за звинуваченням у вбивстві двох російські журналістів, які опинилися в зоні бойових дій в Україні й потрапили під обстріл у червні 2014 року.

Надія Савченко провини не визнає, вона навідріз відмовилася від подання апеляції, бо не вбачає у цьому сенсу і не визнає законність і справедливість винесеного їй вироку. Надія  збиралася перейти з води на сухе голодування після набуття вироком чинності.

«Сам факт, що вирок оголосили сьогодні таким, що набув чинності, — позитивний знак. Значить, тягнути час по максимуму вони (російська влада) не планують», — написав її адвокат Ілля Новіков 5 квітня у Facebook.

«Переговори з Україною про те, як, коли й на кого буде обмін, ідуть уже давно, із цього дня обмін став формально можливим. Справу можна владнати швидко й майже тихо. Для всіх буде краще, якщо угода буде досягнута перш, ніж черговий захід Савченко на сухе голодування знову змусить втручатися європейців і американців», — зазначив він.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.