Главная » Новости » Не тільки агресія та окупація: політолог назвав ще одну мету Путіна в світі

Росія хоче не лише загарбувати нові території та проявляти свою агресію в світі, а й прагне повністю зруйнувати міжнародне право та основні системи цінностей суспільства.

Про це заявив президент Центру дослідження політичних рішень у Франції Ніколя Тензер в інтерв’ю «Апострофу«.

Читайте також: Росія може напасти на Україну під час Різдвяних свят, – екс-посол США

За його словами, світ дуже мляво реагує на агресивні дії Кремля.

Думаю, основна причина полягає в тому, що досі не було чіткої й сильної відповіді на агресивну поведінку Росії на зовнішній арені. Вона почалася з Чеченської війни. Ніхто із західних лідерів тоді не приділяв уваги війні в Чечні. На мою думку, це свідчило, що слід чекати чогось подібного в інших частинах світу,
– зауважив політолог.

Він пригадав, що світ не відповів на війну, яка Росія почала у Грузії, на застосування хімічної зброї в сирійській Гуті, та введення Збройних сил РФ у Сирію.

«І, звісно, у випадку з війною на Донбасі та захопленням Криму у 2014 році. Думаю, є багато подій, які демонструють небажання Заходу дати сильну відповідь. Але зараз ситуація навіть гірша через Трампа, якого зовсім не турбують загрози решті світу. А це може спричинити бажання Росії рухатися навіть далі», – додав Тензер.

Читайте також: Що Путін робитиме у 2019 році: прогноз американського аналітика

За його словами, те, що Захід засуджує дій Росії, але не відповідає на них, демонструє, що Росія не має жодних причин стримуватися від того, щоби стати ще агресивнішою.

Є нерозуміння цілей Росії. Вона хоче тільки захопити території, вона не має традиційних геополітичних інтересів. Режим Путіна прагне повністю зруйнувати міжнародні ролі, міжнародне право, включно з гуманітарним, та всі системи цінностей на кшталт прав людини, мирного вирішення конфліктів. Думаю, Росія влаштувала своєрідну ідеологічну війну, яка не обмежується бажанням захопити території та заморозити конфлікти,
– наголосив французький експерт.

Нагадаємо, раніше українська розвідка повідомила, що Росія готує провокацію у вигляді диверсійно-терористичного акту на Донбасі з використанням хімічно небезпечних отруйних речовин, аби згодом звинуватити в цьому українські сили. Постраждати можуть мирні мешканці.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.