Главная » Новости » Омелян хоче за держкошти будувати новий аеропорт за 35 км від існуючого

Проект державного бюджету на 2019 рік до другого читання передбачає виділення 200 млн гривень на проектування і будівництво нового аеропорту у селища Солоне Дніпропетровської області.

Про це йдеться в оприлюдненому до другого читання законопроекті про держбюджет на 2019 рік №9000.

Наголошується, що кошти будуть виділятися з загального фонду.

Згідно з повідомленням міністра інфраструктури Володимира Омеляна на своїй сторінці в Facebook, будівництво аеропорту розпочнеться вже в 2019 році.

"Це правильне стратегічне рішення для країни – збудувати нові повітряні ворота для Дніпра, Запоріжжя та, потенційно, Кривого Рогу, а не нескінченно ремонтувати старе", – прокоментував він.

За словами голови бюджетного комітету Верховної Ради Андрія Павелка, робоча назва аеропорту – "Придніпров’я", передають Українські Новини.

Зазначається, що автомобільний маршрут від Солоного до міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ", найближчого до Солоного міжнародного аеропорту, становить 35 км, а до аеропорту "Запоріжжя" – 74 км.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян підтримав виділення в 2019 році з державного бюджету 1 млрд гривень на будівництво злітно-посадкової смуги в аеропорту "Дніпропетровськ".

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.