Главная » Новости » Опановують питання гендерної рівності під час виборів

У Києві триває триденний тренінг за методологією BRIDGE на тему "Ґендерна рівність та вибори". У заході беруть участь члени Центральної виборчої комісії, працівники Секретаріату Комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців, а також представники політичних партій і громадських організацій.

Протягом тренінгу його учасники розглядають виборчий процес у розрізі ґендерних питань. Окрім іншого, увага акцентується на важливості забезпечення участі жінок у виборах не тільки як виборців, а й як кандидатів. Також буде обговорено розвиток стратегії заохочення участі жінок у виборах.

Фасилітатори тренінгу Євген Крікополо, Сергій Сержан, Євгенія Павловська та Анастасія Матвієнко допомагають учасникам цього навчального заходу опанувати інструменти ґендерного мейнстримінгу та забезпечення представництва жінок у політиці, методи застосування ґендерних квот у виборчих системах та підходи до просвітницьких кампаній.

Тренінг організовано Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

 Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії                                                                    

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.