Главная » Новости » Отруєння дітей на Донеччині – наймасовіше за останні роки

Отруєння дітей у дитячому таборі «Орлятко» в Донецькій області стало одним з наймасовіших за останні декілька років. Про це повідомила прес-служба уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

Наразі у лікарнях Донецької області залишаються 78 дітей з табору, але їх життю нічого не загрожує. Стан здоров’я госпіталізованих дітей стабільний, а троє з них отримують інфузійну терапію.

У омбудсмена зазначили, що 15-16 липня перші випадки захворювання були зафіксовані у працівників харчоблоку, а лише потім у дітей.

«Інформацію, яку надав мені регіональний координатор – шокуюча. Я на фото побачила, що харчоблок перебуває у жахливому стані. У закладах несвободи бувають кращі умови! Також нам розповіли, що один хлопчик скаржився ввечері на погане самопочуття, але він не зміг знайти навіть вожатого табору, тому чекав до ранку», – заявила Денісова.

Наразі відомо, що працівники табору порушували правила зберігання продуктів, їх обробки і товарного сусідства. Зокрема, молочні продукти зберігалися при температурі в 12 градусів тепла, хоча норма складає 4 градуси, а ковбаса зовсім не мала дати виготовлення та терміну зберігання.

При цьому, одна зі співробітниць табору тиждень працювала з дітьми без медичної книжки.

Нагадаємо, раніше стало відомо про масове отруєння дітей в дитячому таборі в Донецькій області.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.