Главная » Новости » Підвищення ціни на газ призведе до здорожчання гарячої води й опалення на 19% – експерт

Через підвищення вартості природного газу тарифи на гарячу воду і тепло зростуть приблизно на 19%, а також збільшиться споживча інфляція.

Про це заявив експерт з енергетичних питань Дмитро Марунич у коментарі ГолосUA.

За його словами, влада пішла на підвищення вартості газу, адже без подальшої співпраці з Міжнародним валютним фондом Україна матиме серйозні проблеми з наповненням бюджету, а також з фінансовою та курсовою стабільністю. А Захід і МВФ, зауважив експерт, основними умовами розглядав історію з тарифами.

Марунич також вважає, що після підвищення ціни на газ потрібно буде більше коштів на субсидії, оскільки не всі громадяни зможуть платити.

«Зростуть тарифи на гарячу воду і тепло десь на 19%, тому що газ дорожчає на 23,5%. На споживчу інфляцію це, звісно, вплине в кожному разі, тому що це саме той ресурс, який споживає населення. Напевно, навіть десь скоротиться споживання природного газу в побуті, тому що це – не останнє підвищення», – додав він.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман стверджує, що підвищення ціни на газ стало значно меншим за первинні вимоги Міжнародного валютного фонду.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.