Главная » Новости » Порошенко про розмову із Зеленським на 1+1: Глядачі самі здатні зробити висновки

Чинний глава держави і кандидат у президенти Петро Порошенко вкотре наголосив, що у другому турі опинилось двоє переможців, і що його команда «накреслила важливу програму» – як боротися за голоси виборців.

Про це він розповів на зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель 12 квітня.

Порошенко вважає, що підтримка українцями «несистемного» політика не є чимось особливим, а прикладом ідей деяких європейських країн.

«Треба боротися за голоси виборців, треба накреслити дуже важливу програму. І саме цим ми зараз займаємось – для того щоб мати дебати, щоб українці не купували «кота в мішку» і щоб вони робили свідомий вибір», – додав він.

В іншому коментарі журналістам Порошенко зауважив, що не бачить сенсу коментувати телефонну розмову із Зеленським в ефірі 1+1.

«Ви дійсно вважаєте, що я маю це коментувати? Я впевнений в тому, що ті, хто дивився цю передачу, самі все бачили і самі здатні зробити висновки. Я переконаний, що вони їх зробили і дали відповідну оцінку», – сказав глава держави.

Нагадаємо, кандидати в президенти шоумен Володимир Зеленський і діючий глава держави Петро Порошенко посперечалися в прямому ефірі одного з телеканалів через майбутні дебати. Після словесної перепалки шоумен кинув трубку.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.