Главная » Новости » Порошенко взяв на форум у Давос свою російську невістку

Президент України Петро Порошенко візьме участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), який триватиме впродовж 23-26 січня.

Як повідомляє «Страна«, крім самого президента України на форумі також виступить невістка глави держави – Юлія Порошенко.

Невістка президента буде одним зі спікерів на дискусійній панелі «Європейська Агро Наддержава: Україна, рухома технологіями та інноваціями». Юлія Порошенко заявлена, як співзасновник технологічного кластера Radar Tech і засновник та керівник проекту Agrohub.

Дружина старшого сина Порошенка намагається призупинити «витік мізків» з України і займається підтримкою стартапів. Також вона стала співзасновником проекту Radar Tec, який займатиметься впровадженням інновацій в аграрній сфері.

Крім Юлії Порошенко на форумі виступить і власник агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк, який до того ж є позаштатним радником президента.

Слід зазначити, нещодавно до Юлії Порошенко (до заміжжя вона була громадянкою Росії й проживала в Санкт-Петербурзі) було привернуто увагу в зв’язку зі скандалом довкола листів Петра Порошенка до ФСБ, які в Адміністрації президента назвали фейком.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.