Главная » Новости » Порошенко звільнив свого ставленика Вовка з посади голови Комісії з тарифів

Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Дмитра Вовка з посади голови Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це, публікуючи відповідний Указ, повідомляє прес-служба глави держави – «Звільнити Дмитра Вовка з посади голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Нагадаємо, Вовк був призначений на посаду в.о. голови НКРЕКП в кінці грудня 2014 року, а в червні 2015 року вступив в повноваження глави регулятора.

До призначення на цю посаду він не мав досвіду роботи в сфері енергетики: у 2009-2013 роках працював в інвесткомпанії ICU, яка консультувала угоди бізнесу Порошенка, а з березня 2013-го по грудень 2014-го – в Москві в президентській корпорації Roshen.

За час каденції Вовка серед іншого були запроваджені скандально відома формула «Роттердам+», яка, як вважають експерти, генерує надприбуток для компанії ДТЕК Ріната Ахметова, та план підвищення тарифів на електроенергію для населення.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.