Главная » Новости » Розділити Україну на дві частини: в Росії зробили заяву про плани Путіна і Трампа

Росія безсумнівно надала допомогу нинішньому президенту США Дональду Трампу під час президентських виборів на основі певних домовленостей, серед яких цілком могли бути умови подальшого розчленування України.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів російський фінансист і блогер Слава Рабинович.

«Наприкінці 2018 року ні в кого немає сумнівів, що Трамп є агентом Путіна. Допомога, надана Путіним Трампу на виборах президента США, незаперечна. Якого роду там домовленості, цього ми точно не знаємо», – зазначив Слава Рабинович.

При цьому він нагадав про передвиборну риторику Трампа:

«Ми знаємо слова Трампа під час його передвиборної кампанії – і про зняття санкцій, і про окупований Крим як російську територію, і, можливо, на той момент велися розмови про розчленування України на західну та східну частини. При цьому, за початковим планом, Росія анексувала би східну частину. Згадайте все те, що документально відомо – всі висловлювання Трампа з цих питань під час його передвиборної кампанії».

Тим не менш, нинішня ситуація пішла в розріз з початковими планами, вважає Рабинович: «Факт самої змови був розкритий, що зв’язало руки Трампу відносно виконання домовленостей з Путіним».

Повністю інтерв’ю з російським фінансистом можна прочитати тут: Режим Путіна розчиниться в повітрі за однієї умови – Слава Рабинович

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.