Главная » Новости » Шабунін: Луценко відповідає за подальші «злиті» САП справи, а їх буде багато

Генеральний прокурор Юрій Луценко буде відповідальним за всі в майбутньому «злиті» керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким кримінальні справи.

Про це заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін в ефірі телеканалу ZIK.

Він нагадав, що є запис розмови Холодницького у кабінеті, де зафіксовані тиск на суддю, попередження свідка про обшук, інструктаж фігуранта справи щодо поводження на допитах і гарантування безпеки фігуранту кримінального провадження – народному депутату.

За словами Шабуніна, єдиною людиною, яка може підписати Холодницькому підозру в очевидному злитті справ є Луценко. Ця підозра дала б можливість відсторонити главу САП з посади на період розслідування. Однак, зауважив він, Луценко цього не робить.«Для мене це означає, що Луценко окей з тими діями, які вчинив Холодницький. Це, в свою чергу, означає, що Луценко відповідальний за всі в подальшому «злиті» справи. А таких, я вам обіцяю, буде дуже багато», – наголосив глава ЦПК.

Це, додав Шабунін, є прикладом того, як конкретний представник влади – генеральний прокурор – створює системну проблему в роботі нових правоохоронних органів.

Нагадаємо, голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін вважає, що генеральний прокурор Юрій Луценко часто вдається до маніпуляцій із цифрами, коли говорить про суми, які вдалося повернути державі.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.