Главная » Новости » Символізує рух компанії вперед: «Укрзалізниця» змінила логотип вперше за 20 років

Державне підприємство ПАТ «Укрзалізниця» у четвер, 27 вересня, представила оновлений логотип компанії, який змінився вперше за 20 років.

Про це повідомляється на Залізничному інформаційному порталі.

Оновлений логотип, за словами керівника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, є символом змін компанії. Його вже можна побачити на новому рухомому складі: вагонах та локомотивах.

Зазначається, що відтепер ним є стилізовані літери «У» та «З», виконані унікальним шрифтом, і локомотив, що рухається вперед».

«Ми не змінюємо логотип, а оновлюємо його, щоб залишити генетичний код і дати сигнал клієнтам і партнерам, що «Укрзалізниця» змінюється. Ми не витратили на його розробку жодної гривні з бюджету компанії. Логотип символізує рух «Укрзалізниці» вперед, є символом того, що «Укрзалізниця» – локомотив держави», – запевнив Кравцов. 

За словами голови Наглядової ради Шевкі Аджунера, ці зміни демонструють рух «Укрзалізниці» в напрямку модернізації та її орієнтованість на клієнта.

У свою чергу директор креативної агенції «Galagan» Наталія Закашанська зазначила, що оновлений логотип базується на принципах мінімалізму. За її словами, лаконічність дозволить бути більш впізнаваним, зручнішим у відтворенні, ефективнішим для подальшої комунікації.

Логотип буде єдиним для всієї компанії і її регіональних філій.

Як повідомлялося раніше, у швидкому поїзді 257 «Львів-Одеса» під час грози у вагоні поїзда протік дах.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.