Главная » Новости » Ситник: До реклами в метро причетний нардеп від БПП Березенко

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник вважає, що до реклами в столичному метрополітені з його зображенням причетний заступник голови депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» народний депутат Сергій Березенко.

Ситник під час засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції ВР зазначив, що причиною цього стала скерована до НАБУ підозра стосовно першого заступника голови СБУ Павла Демчини, передає Українська правда

«Нещодавно, в рамках кримінального провадження за заявою журналіста Дмитра Гнапа, який видав переписку пана Олександра Онищенка з окремими народними депутатами. В рамках цього провадження були викликані на допит деякі депутати, в тому числі нардеп Березенко, який відповідає за зовнішню рекламу», – розповів директор НАБУ.

Ситник додав, що причина здійснення тиску на нього полягає навіть не у справі Демчини, а у справі міграційної служби, зокрема, щодо видачі посвідок іноземним громадянам. За його словами, справа щодо міграційної служби зірвалася через розголошення в СБУ.

НагадаємоСитник пояснив відсутність вироків за здійснюваними Бюро провадженнями тим, що влада гальмувала створення Антикорупційного суду.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.