Главная » Новости » Справа Гладковського: Порошенко хоче, щоб розслідували витік інформації з правоохоронних органів

Чинний президент Петро Порошенко закликав розслідувати витік інформації з правоохоронних органів щодо розкрадань Олегом Гладковським «Укроборонпрому».

Про це пише прес-служба президента.

«Є факти – у в’язницю. Немає фактів – припиніть розхитувати ситуацію і в армії, і в державі», – прокоментував журналістське розслідування щодо Гладковського.

Порошенко додав, що не допустить атаки на армію.

«Сьогодні, як шуліки, політикани злетілися, в тому числі і ті політикани, які мають безпосереднє відношення до розкрадання й розпродажу і знищення армії. Або ще корупціонери, які вже задовбали. Вибачте», – сказав він.

У разі доказів, продовжує глава держави, ні прізвища, ні посади нікого не захистять. Водночас Порошенко закликав розслідувати витік інформації з правоохоронних органів.

Нагадаємокоманда журналістських розслідувань Bihus.Info заявила, що впродовж останніх кількох років оточення чинного президента Петра Порошенка організувало масштабну схему розкрадання сотень мільйонів гривень оборонно-промислового комплексу України. Зазначається, що безпосереднім учасником мільйонних схем з розкрадання в «оборонці» є Ігор Гладковський – син першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського, який, своєю чергою, є бізнес-партнером Порошенка.

Сам Олег Гладковський звернувся до правоохоронних органів із заявою про перевірку оприлюднених у журналістському розслідуванні фактів про незаконні оборудки при закупівлях в армії. На час перевірки він також попросив призупинити його повноваження першого заступника секретаря РНБО.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.