Главная » Новости » Трагедія в столичному ТРЦ. Сім’я постраждалої дитини вдячна керівництву Центру за допомогу

Мати постраждалої внаслідок обвалу обладнання в аквапарку київського ТРЦ «Дрім таун» дитини Олена Ладан-Павленко висловила на своїй сторінці в Facebook вдячність керівництву Центру за допомогу в лікуванні та подальшої реабілітації її сина.

«Сьогодні відбулась наша зустріч з одним із власників Дрім Тауна – Гаріком Корогодським. Як він і заявляв в Фейсбуці, ним була запропонована максимальна допомога в лікуванні та подальшій реабілітації сина. Ми приймаємо її й дуже хочемо вірити в те, що всі технічні проблеми в аквапарку будуть повністю усунені», – заявила Ладан-Павленко.

При цьому вона підкреслила готовність підтримати в ситуації, що склалася Корогодського та «не допустити спотворення інформації тими, хто просто грає в політичні ігри».

Своєю чергою, сам Корогодський у себе в Facebook не лише підтвердив слова матері постраждалої дитини, зазначивши при цьому, що надасть хлопчикові «більше, ніж просто матеріальну компенсацію», але й запевнив: причина обвалй обладнання усунена, а стосовно її виникнення «ведеться розслідування».

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.