Главная » Новости » У Раді намагаються скасувати судову реформу

Кілька депутатів від фракції «Самопоміч» зареєстрували у Верховній Раді проект постанови про скасування судової реформи.

Відповідний проект опубліковано на сайті парламенту.

Згідно з повідомленням, на розгляд керівництву передано проект постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 3 жовтня 2017 року про прийняття у другому читанні і в цілому проект Закону «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».

Авторами документа є народні депутати від «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник, Андрій Журжій, Ірина Подоляк і Оксана Сироїд.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада після трьох тижнів обговорення прийняла законопроект про внесення змін до низки кодексів, які запускають судову реформу.

Пізніше з’явилася інформація про те, що проголосований закон про судовий реформу з поправкою нардепа від «Радикальної партії» Андрія Лозового, дозволить закрити всі кримінальні справи проти «Опоблоку», колишніх «регіоналів» і тих, хто проходить у справі проти «майданівців».

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.