Главная » Новости » У США вимагають відкласти зняття санкцій з російського олігарха Дерипаски

Члени Демократичної партії США вимагають від міністра фінансів США Стівена Мнучіна відкласти зняття санкцій з компаній російського мільярдера Олега Дерипаски.

Про це пише Українська правда з посиланням на лист-звернення до міністра.

Зокрема, автори звернення просять Мнучіна прийти на зустріч із членами Палати представників, де обговорюватимуть деталі скасування санкцій та як це рішення вплине на політику США щодо перешкоджання шкідливій активності Росії.

Демократи вказують, що головною умовою зняття санкцій з Дерипаски є зміна структури управління EN + і Rusal та підвищення вимог звітності.

Однак, за переконаннями голів комітетів, угода все ж залишає значну частку володіння EN+ за Дерипаскою та передає фінансові інтереси російському банку ВТБ, що знаходиться під санкціями.

«Є ряд додаткових питань, які ми і інші члени Конгресу повинні вирішити, щоб повністю оцінити, чи є угода США і зняття санкцій виправданими», — йдеться в листі.

Автори звернення зауважують, що через оголошений Трампом «шатдаун» Когрес не може повноцінно розглянути зняття санкцій з російського мільярдера. Тому вимагають від Мінфіну відкладення скасування санкцій.

Лист Мнучіну підписали сім голів комітетів.

Нагадаємо, раніше міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки протягом 30 днів має намір зняти санкції з трьох енергетичних компаній, що належать російському бізнесменові Олегу Дерипасці.

У міністерстві пояснили, що компанії погодилися провести істотні зміни в корпоративному управлінні, в тому числі зменшити частку Дерипаски нижче 50%, переглянути склад рад директорів цих організацій.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.