Главная » Новости » «Удар по репутації»: у КПІ вимагають від ЗМІ спростувати наклеп

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» звернувся з позовом до суду до низки телеканалів щодо спростування недостовірної, наклепницької інформації про його діяльність.

Університет позивається до «Телерадіокомпанії «Люкс» і Телеканалу новин «24» з вимогою вилучити неправдиві дані з офіційних Інтернет-ресурсів (ТОВ «5 канал ТВ»), йдеться в повідомленні прес-служби вишу.

Як нагадали у прес-службі навчального закладу, восени минулого року в ефір Телеканалу новин «24» вийшла серія програм, в яких нібито викривалися корупційні схеми в КПІ. Звинувачення без перевірки були поширені іншими ЗМІ, але згодом Державна аудиторська служба та провідна юридична компанія України довели їх неправдивість. 

У вищому навчальному закладі наголосили, що КПІ має намір довести в суді брехливі, безпідставні звинувачення, які негативно впливають на ділову репутацію багатотисячного колективу та мають бути спростовані. Університет вже подав позов до суду до Телеканалу новин «24», який першим оприлюднив наклеп. В подальшому КПІ буде позиватися до інших ЗМІ, які поширили неперевірену, недостовірну інформацію.

ЗМІ можуть продемонструвати відсутність злого умислу, видаливши контент з неперевіреними, неправдивими даними та опублікувавши спростування до того, як суд зобов’яже їх це зробити, ідеться у повідомленні прес-служби вишу.

Як відомо з ряду міжнародних та національних рейтингів, до трійки найкращих  українських вишів протягом останніх 10 років входять Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського та Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.