Главная » Новости » Україна заробила $3 млрд на продажі військової техніки за кордон

Державний концерн «Укроборонпром» заробив 3 млрд доларів від продажу своєї продукції за кордон в 2017 році.

Про це в ефірі 5 каналу повідомив перший заступник гендиректора ДК «Укроборонпром» Сергій Омельченко.

«Державний концерн продає свою вироблену техніку і озброєння в більш як 100 країн світу. За останній рік ми принесли в бюджет близько 3 млрд доларів. Це порівняно з кимось, може, і не великі кошти, але для України це досить значний показник. І в цьому році, я впевнений, ми досягнемо приблизно таких самих результатів і прогнозуємо збільшення своєї комерційної ефективності у майбутньому», – заявив Омельченко.

За його словами, «найбільшим попитом користується наша броньована техніка, а також послуги з модернізації техніки колишнього СРСР, ремонт і модернізація».

На запитання ведучої про те, що Україна не має права продавати озброєння в інші країни, Омельченко сказав: «Україна приєдналася до тих міжнародних законодавчих актів, які обмежують розповсюдження тих чи інших видів озброєння. Але таких видів озброєння в нас нині й у самих немає. Ми відмовилися від ядерної зброї… А що стосується процедур переміщення військової техніки, спеціального озброєння, то нині впроваджені в систему експортного контролю ті процедури, які є прийнятними у світі. І спілкуючись з експертами НАТО чи США, ми бачимо, що наша система експортного контролю повністю відповідає західним стандартам унеможливлення незаконного переміщення зброї та чутливих військових технологій», – підкреслив він.Як повідомлялося ранішечерез бездіяльність менеджерів «Укроборонпрому» бюджет недоотримує десятки мільйонів.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.