Главная » Новости » За проїзд через недобудований Подільський міст хочуть брати гроші

У ККГА планують ввести плату за проїзд через недобудований Подільсько-Воскресенський мостовий перехід.

Про це заявив голова КМДА Геннадій Пліс, передає видання 44.ua.

«Насправді в 2019 році вже буде 40 років, як будують міст. Я сподіваюся, що нам вдасться його закінчити, не дивлячись на те, що в цьому році ми відновили будівництво, виділивши 1,2 млрд грн. За весь час на міст було витрачено близько 5 млрд грн, проте для завершення будівництва потрібно ще 7 млрд грн. З цього приводу ми зараз працюємо з державною владою, яка могла б допомогти у фінансуванні робіт, а також з потенційним інвестором – Німеччиною. До речі, вона готова вкласти гроші в міст в тому випадку, якщо ми надамо державні гарантії про повернення коштів», – повідомив чиновник.

Також в КМДА розраховують, що міст буде добудований до 2021 року, а проїзд по ньому стане платним для машин з інших міст, з киян планують не знімати плату за проїзд.

«Крім того, я б хотів, щоб фури, які заїжджають в місто, також платили за в’їзд, оскільки ми не транзитне місто, через який вони повинні їхати і «вбивати» наші дороги. Або держава буде це нам компенсувати, або ми повинні мати право брати плату за проїзд фур по нашим дорогам. Зараз ми обговорюємо це питання», – сказав Пліс.

Як повідомлялося раніше, Київська міська рада виділила на будівництво Подільсько-Воскресенського моста ще 402 млн грн.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.