Главная » Новости » Зеленський за кермом Tesla попередив українців про шахраїв на виборах

Президент Володимир Зеленський опублікував нове відео, в якому розповів виборцям про шахраїв, що йдуть на позачергові парламентські вибори.

У своєму зверненні Зеленський закликав українців бути уважними на виборах до Верховної Ради і не голосувати «за аферистів».

На короткому ролику видно, що політик їде за кермом по бульвару Лесі Українки. Можна роздивитися і марку авто – це електромобіль Tesla.

«Що стосується парламентських перегонів, то політична партія, до якої я дуже добре ставлюся, я думаю, всіх переможе і ми тоді зможемо зробити нормальний парламент і уряд професіоналів», – зазначив Зеленський.

Але зараз, за словами президента, є багато аферистів і шахраїв, які відкривають різного роду товариства і підприємства з назвою партії, «яку він не може рекламувати».

«Я не можу називати цю партію, тому, що це вже буде агітація. Я просто особисто звертаюся до людей, які будуть голосувати за мажоритарників: подивіться, в бюлетені має бути саме зазначено: «Політична партія», а потім назва партії», – підкреслив Зеленський.Нагадаємо, Зеленський не виключає можливості проведення дострокових виборів до органів місцевого самоврядування.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.