Главная » Новости » Звільнені з полону українці прибули до Києва. Медведчук не пов’язує це з виборами

Звільнені з полону так званих «республік» «ДНР/ЛНР» ввечері 28 червня прибули до Києва з Мінська.

Один із українських бранців Дмитро Великий, який з 2016 року відбував термін у Макіївській колонії, не знає, чому їх повезли через Мінськ і відмовився коментувати, за що був засуджений.

«Нам нічого не пояснювали, що буде обмін. Нічого не говорили. Близько 20 хлопців, яких я знаю, перебувають у полоні. Мені самому про це сказали позавчора в МВБ», – сказав він.

Яким чином опинилися серед звільнених, не знають й інші троє чоловіків.

У свою чергу, проросійський олігарх Віктор Медведчук, який вів прямі перемовини зі звільнення із терористами ОРДЛО, вважає, що не порушив жоден із законів.

«Як тоді це (звільнення – ред.) проводити? Якщо Зеленський на зустрічі з Макроном сказав, що не буде вступати у діалог із сепаратистами? Якщо хтось знає інший метод – я не знаю», – сказав він.

Також Медведчук прокоментував слова президента Володимира Зеленського, що звільнення чотирьох бранців насправді пов’язано із парламентськими виборами 21 липня.

«Я у цьому процесі з травня 2014 року. Коли я робив, то він (Зеленський – ред.) ще не думав про президентство. І буду займатися далі, незалежно від його побажань чи доручень», – додав він, при цьому кілька разів підкресливши, що родичі полонених зверталися про допомогу до його ГО.

За словами олігарха, пункт зупинки в Мінську «був обраний іншою стороною, представниками Луганська і Донецька».

Нагадаємо, другий президент і представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма відмовився коментувати діяльність Віктора Медведчука щодо звільнення 4 українців з полону угрупувань «ДНР» та «ЛНР».

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий

Вы должны быть войти в Чтобы оставить комментарий.