Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
Политолог95% доріг в Україні не відповідають нормам, найгірші – в Черкаській і Миколаївській областях - Политолог 95% доріг в Україні не відповідають нормам, найгірші – в Черкаській і Миколаївській областях - Политолог
Главная » Новости » 95% доріг в Україні не відповідають нормам, найгірші – в Черкаській і Миколаївській областях

В Україні сьогодні 95% доріг знаходяться в стані, який не відповідає нормам. Серед областей з найгіршими дорогами – Черкаська та Миколаївська.

Про це повідомили в «Укравтодорі», передає РБК-Україна.

У Державному агентстві автомобільних доріг в Україні відзначили, що на даний момент найбільший відсоток руйнування на дорогах державного значення спостерігається в чотирьох областях:

«Це Черкаська (Р-10, Н-08 і ділянки на автодорогах Н-16, Н-01), Миколаївська (Н-14, Н-11, Н-13, Н-11), Луганська (Т-13-02 , ділянки на дорозі Р-66, дорога Сєвєродонецьк – КПВВ «Станиця-Луганська», ділянки на дорозі Т-13-06), Донецька (Н-08, Н-32, Т-05-18, Т-13-02 КПП «Танюшівка» Старобільськ – Бахмут)».

При цьому, як відзначили в агентстві, в минулому році за державні кошти було відремонтовано 1,5% доріг загальної мережі.

«З огляду на те, що 95% доріг через прострочені ремонти, неналежного утримання та інших причин зараз знаходяться в неналежному стані, для відновлення знадобиться час», – повідомили в «Укравтодорі».

Нагадаємо, Кабмін марнує мільйони гривень, виділені на ремонт доріг.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий