Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологБезкоштовний концерт Полякової та Дзідзя на "Олімпійському" виявився фейком - Политолог Безкоштовний концерт Полякової та Дзідзя на "Олімпійському" виявився фейком - Политолог
Главная » Новости » Безкоштовний концерт Полякової та Дзідзя на «Олімпійському» виявився фейком

Активісти з’ясували, що команда кандидата у президенти Володимира Зеленського організовує для людей безкоштовну поїздку з Кіровоградської області до Києва 19 квітня на НСК «Олімпійський», де мають відбутися дебати між кандидатами.

Громадянська мережа «Опора» напередодні повідомляла, що всім охочим видадуть безкоштовні квитки на концерт популярних українських зірок. Виступ артистів мав нібито відбутися на «Олімпійському» перед дебатами.

Читайте також: Команди Зеленського та Порошенка підписали угоду з «Олімпійським» щодо дебатів

За даними «Опори», ЗЕкоманда на Facebook-сторінці «Голованівськ За Зеленського» анонсувала, що на концерті виступатиме Ольга Полякова та Дзідзьо. Проте інформація про виступи цих артистів виявилась неправдою, а Facebook-сторінка «Голованівськ За Зеленського» – фейковою. Про це повідомили у штабі Зеленського.

Анонс безкоштовного концерту на
Фейковий анонс безкоштовного концерту на «Олімпійському» в день дебатів

Акаунт «Голованівськ За Зеленського» видалив опублікований фейк ще 16 квітня. Окрім того, у штабі Зеленського повідомили, що ця Facebook-сторінка не є офіційною. Таких сторінок уже безліч і вони «всі постять всякі нісенітниці».

Водночас інформацію про те, що Полякова не виступатиме перед дебатами, підтвердив її продюсер Михайло Ясінський.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий