Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологБрак потужностей "Укрзалізниці" через п'ять років може коштувати економіці $5 млрд збитків на рік - Политолог Брак потужностей "Укрзалізниці" через п'ять років може коштувати економіці $5 млрд збитків на рік - Политолог
Главная » Новости » Брак потужностей «Укрзалізниці» через п’ять років може коштувати економіці $5 млрд збитків на рік

У разі не поновлення і не модернізації локомотивного парку залізниці середньорічний збиток для економіки України складатиме від 4,8% ВВП або 5,4 млрд доларів.

Про це свідчать результати економічного дослідження IMF group Ukraine про достатність локомотивних потужностей для вантажних перевезень залізничним транспортом в умовах зростання врожаю і відновлення економіки України до 2023 року.

«Дефіцит потужностей, який виник, порівняно з дешевими залізничними перевезеннями призведе до того, що такі галузі як металургія, аграрно-промисловий комплекс (АПК) і виробництво будівельних матеріалів будуть змушені скоротити обсяги виробництва», – наголошується в повідомленні.

Прогнозується, що потенційний обсяг попиту на ЖД-перевезення, в залежності від динаміки врожайності та енергоємності ВВП, в наступні 5 років може вирости з поточних 339,5 до 393-456 млн тон. Тоді як обсяг потужностей «Укрзалізниці» за вантажообігом зараз знаходиться на спадаючому тренді.

Нагадаємо, як через дефіцит залізничних вагонів на Закарпатті робота асфальтних заводів була під загрозою зриву.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий