Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
Политолог«Чекаємо на картину, як Порошенко і Муженко особисто відбивали ДАП», – соцмережі про творчість Чорновол - Политолог «Чекаємо на картину, як Порошенко і Муженко особисто відбивали ДАП», – соцмережі про творчість Чорновол - Политолог
Главная » Новости, Скандалы » «Чекаємо на картину, як Порошенко і Муженко особисто відбивали ДАП», – соцмережі про творчість Чорновол

ChernovolНещодавно у столичній арт-галереї “КалитаАртКлуб” пройшла виставка картин народного депутата від “Народного фронту” Тетяни Чорновол. Захід відвідало чимало відомих вітчизняних політиків – секретар РНБО Олександр Турчинов, глава МВС Арсен Аваков, голова партії “НФ” Арсеній Яценюк та інші.

Одна із картин, яка була представлена на виставці, особливо вразила Facebook-користувачів. На ній зображені Олександр Турчинов і Сергій Пашинський на фоні палаючого Майдану.

Після побаченої картини політичний аналітик Віталій Кулик написав, що тепер “відєл фсе”

“Як крок у відповідь, чекаємо на персональну виставку художниці Ричкової (Тетяни Ричкової, народного депутата фракції БПП, – ред.). Побачимо, як Порошенко і Муженко особисто відбивали ДАП і виводили війська з Дебальцевого”, – пожартував волонтер Юрій Касьянов.

Блогер Сергій Світогор пожартував, що тепер знає, що Турчинов і Пашинський робили на Майдані – крали шини.

Бізнес-менеджер Ільгіз Ісхаков не розділив насмішки інших дописувачів. “Не можна сміятися над хворою на шизофренію Чорновол”, – прокоментував він творчість парламентаря.

Картина Чорновол викликала роздратування у громадської активістки Аліни Бондар. “Тепер я знаю, що вони засунуть у історичні підручники, розділ “Герої Майдану”. Небесну сотню? Самооборону? Нє. – Пашинського з Турчиновим”, – прокоментувала вона.
А блогер Мар’ян Ощановський побачив “історичну несправедливість” в тому, що на картині Турчинов зображений за спиною у Пашинського.

Нагадаємо, процес самогубства в СІЗО Олега Нетребко, який є ключовим свідком у справі про напад на Тетяну Чорновол, зафіксувала відеокамера.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий