Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологЧерез зміни клімату виникла перша смертельно небезпечна хвороба - Политолог Через зміни клімату виникла перша смертельно небезпечна хвороба - Политолог
Главная » Новости » Через зміни клімату виникла перша смертельно небезпечна хвороба

Грибок Candida auris, який був вперше виявлений всього десять років тому, може стати серйозною глобальною загрозою для людства. Дослідники зі Сполучених Штатів і Нідерландів вважають, що ключову роль у розповсюдженні грибка могло зіграти глобальне потепління.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це з посиланням на Science Alert пише Новое время.

Грибок Candida auris – що про нього відомо

  • Організм зареєстрований вже в більш ніж 30 країнах. Ймовірно, він більш широко поширений, оскільки грибок важко ідентифікувати без спеціалізованих лабораторних методів.
  • Стійкий до багатьох протигрибкових препаратів, може поширюватися між пацієнтами навіть у лікарнях, викликати спалахи.
  • Грибок Candida auris може призвести до інфекцій кровотоку, серця або головного мозку.
  • Смертельний для 30-60% пацієнтів.

Зараз вчені припускають, що глобальне потепління могло зіграти ключову роль у поширенні організму. Крім того, західні дослідники не виключають, що Candida auris може стати першим прикладом нового грибкового захворювання, яке виникло в результаті зміни клімату.

Мікробіолог Артуро Касадевалл пояснює, що грибкові інфекції у людей зустрічаються рідко:

“Ссавці мають більш розвинену імунну систему, ніж інші організми, схильні до ризику грибкових інфекцій, і більшість грибів в навколишньому середовищі не можуть зростати  при температурах людського тіла”.

Згідно нової теорії, грибок через потепління адаптувався, тепер він розмножується при температурі тіла людини 37 градусів Цельсія.

На думку про те, що до поширення Candida auris призвели зміни клімату наводить також те, що грибок з’явився одночасно на трьох різних континентах. Єдиний об’єднуючий фактор – потепління.

Як повідомлялося раніше, влада Болівії (Південна Америка) оголосили про поширення по країні і невідомого смертельного вірусу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий