Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологЦифра дня: скільки грошей компанія Apple вкладає в ігровий сервіс Arcade - Политолог Цифра дня: скільки грошей компанія Apple вкладає в ігровий сервіс Arcade - Политолог
Главная » Новости » Цифра дня: скільки грошей компанія Apple вкладає в ігровий сервіс Arcade

Наприкінці березня компанія Apple представила ігрову службу Arcade. Ідея додатку поєднує його із Xbox Game Pass від Microsoft: за фіксовану щомісячну плату передплатники отримують необмежений доступ до висококласних мобільних ігор, які адаптовані під iOS і Apple TV та macOS.

Скільки грошей витрачає Apple на ексклюзивні ігри. Компанія прагне залучити в свій сервіс якомога більше якісних ігор. Якщо вірити даним інформаторів ресурсу Financial Times, ставки досить високі. Стверджується, що Apple витрачає сотні мільйонів доларів – за оцінками, вже більше 500 мільйонів доларів, – щоб проекти, які цікавлять купертінівців, з’явилися в Arcade.

Читайте також: Як компанія Apple змогла стати успішною

Компанія витрачає по кілька мільйонів на окрему гру і пропонує додаткові бонуси, якщо розробники готові зробити свої проекти тимчасовим ексклюзивом її платформ. Іншими словами, гра не повинна з’являтися якийсь час ні на Android, ні на ігрових консолях, ні на Windows.


Apple Arcade

Apple Arcade отримає сотні ексклюзивів

Якщо інформація вірна, то компанія підходить до справи ґрунтовно: це приблизно половина від суми в 1 мільярд доларів, яку Apple виділила на виробництво і покупку ексклюзивів для своєї потокової служби Apple TV+.

Особливості ігрових проектів в Apple Arcade. Втім, такі витрати не можна назвати чимось неймовірним: платна служба підписок на ігри просто не буде працювати, якщо в ній не виявиться достатнього вибору хороших пропозицій, які могли б залучити людей (і, бажано, щоб це були ексклюзиви).

Огляд Apple Arcade – дивіться відео