Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологДочки Порошенка закінчують елітний коледж у Великобританії - Политолог Дочки Порошенка закінчують елітний коледж у Великобританії - Политолог
Главная » Новости » Дочки Порошенка закінчують елітний коледж у Великобританії

У цьому році дочки-двійнята президента Петра Порошенка Олександра і Євгенія закінчують британський коледж «Конкорд», де вартість навчання на рік складає 1,3 млн гривень.

Дочки Порошенка, яким нещодавно виповнилося по 18 років, вже відгуляли випускний, незважаючи на те, що останній іспит буде 30 червня, пише strana.ua.

Фотографії з випускного в «Конкорді» було опубліковано в мережі. На одній з них учні сфотографувалися на задньому дворі навчального закладу. Вручення дипломів та вечірка випускників відбувалися в прикрашеній залі.

У виданні відзначили, що після закінчення навчання в «Конкорді» дочки Порошенка будуть вступати до одного з вищих учбових закладів Великобританії.

Нагадаємо, у Верховній Раді розпочато збір підписів народних депутатів для початку парламентської процедури відставки президента Петра Порошенка в порядку імпічменту.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий