Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологЕпіфаній: ПЦУ готова, щоб храмами користувались по черзі громади двох церков - Политолог Епіфаній: ПЦУ готова, щоб храмами користувались по черзі громади двох церков - Политолог
Главная » Новости » Епіфаній: ПЦУ готова, щоб храмами користувались по черзі громади двох церков

Православна церква України готова до користування храмами громадам двох церков.

Про це предстоятель Православної церкви України Епіфаній заявив  в інтерв’ю BBC.

«У 90-ті роки, коли подібні конфлікти між православними та греко-католиками виникали на Західній Україні, то пропонувалося, щоб більша частина громади допомогла меншості в побудові нового храму, а до того часу, щоб було почергове богослужіння.

Якщо громада ділиться навпіл, то ми не проти почергових богослужінь. Це Московський патріархат проти цього категорично», — зазначив Епіфаній.

Предстоятель також вказав, що ПЦУ не «захоплюватиме» лаври. На його думку, не варто ухвалювати радикальних рішень щодо лавр, адже це може викликати протистояння та боротьбу.

Епіфаній також розповів, що ПЦУ буде відходити від російських імперських традицій і рухатиметься в напрямку грецьких.

«Аргумент»

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий