Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологКабмін анонсував перевірку 21 теплокомуненерго через тарифи на тепло - Политолог Кабмін анонсував перевірку 21 теплокомуненерго через тарифи на тепло - Политолог
Главная » Новости » Кабмін анонсував перевірку 21 теплокомуненерго через тарифи на тепло

Держаудитслужба проведе перевірку 21 теплогенеруючого підприємства у різних областях, підставою є високі тарифи цих підприємств на тепло.

Про це заявив  віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає "Урядовий портал".

"Наше завдання перевірити ефективність тарифів, встановлених підприємствами ТКЕ на місцях. У більшості випадків, вони є необґрунтованими і не відповідають дійсності. У цей перелік потрапили підприємства, які мають найвищий тариф — від 1800 до 2300 грн за 1 Гкал.

Зокрема, місто Барвінкове (Харківська обл.) – 2276 грн за 1Гкал, Вінницяоблтеплоенерго, Володимир-Волинськтеплокомуненерго, Смілатеплокомуненерго й інші. Практично у всіх областях є такі міста", — сказав він.

"Задекларована підприємствами ТКЕ ефективність має бути підтверджена документально", — додав Зубко.

«Аргумент»

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий