Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологКабмін має намір скасувати необхідність переоформляти субсидії - Политолог Кабмін має намір скасувати необхідність переоформляти субсидії - Политолог
Главная » Новости » Кабмін має намір скасувати необхідність переоформляти субсидії

Кабінет Міністрів має намір скасувати необхідність всім домогосподарствам, які отримують субсидії, подавати в травні заяву на їх переоформлення.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, зазначивши, що переоформляти субсидії буде необхідно тільки окремим домогосподарствам, передають Українські Новини.

За його словами, в процесі монетизації є ряд нюансів, які необхідно відкоригувати.

«Зокрема, у нас передбачено, що з 1 травня всі домогосподарства, які отримують субсидії, повинні подати документи по-новому. Я думаю, правильна ідея, що немає сенсу знову 5 млн домогосподарств пропускати через сито нових заяв і декларацій. Я думаю, ми відмовимося від цієї практики», – розповів Розенко.

Крім того, він додав, що повторну подачу документів правильніше зберегти для тих домогосподарств, які, зокрема, змінили місце проживання або у яких змінився склад сім’ї.

Нагадаємо, Кабінет міністрів доручить компанії «Нафтогаз» почати дискусію з Міжнародним валютним фондом з питання запобігання подальшого підвищення цін на газ.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий