Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit02/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологКвитки на усі потяги з України до Польщі можна буде придбати онлайн - Политолог Квитки на усі потяги з України до Польщі можна буде придбати онлайн - Политолог
Главная » Новости » Квитки на усі потяги з України до Польщі можна буде придбати онлайн

Раніше онлайн-сервіс продажу залізничних квитків не дозволяв купувати місця у потягах до Польщі, крім окремих рейсів. З 15 травня 2019 року така можливість з’явиться.

Придбати онлайн квитки на будь-який рейс з України до Польщі зможуть усі охочі – пообіцяв на своїй сторінці у Facebook голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Читайте також: УЗ попередила про призупинення залізничного сполучення з Кропивницьким

«Онлайн-продаж квитків на всі напрями до Польщі запускаємо на https://booking.uz.gov.ua. Раніше це було доступно лише для окремих рейсів. Пасажири справедливо нарікали на незручність сервісу. Укрзалізниця максимально прискорювала фінальні домовленості з польськими колегами», – написав він. 

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий