Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологЛуценко заявив, що відпочивав на Сейшелах без зайвостей за 10 тис. євро - Политолог Луценко заявив, що відпочивав на Сейшелах без зайвостей за 10 тис. євро - Политолог
Главная » Новости » Луценко заявив, що відпочивав на Сейшелах без зайвостей за 10 тис. євро

Генеральний прокурор Юрій Луценко з дружиною Іриною відпочив на Сейшелах за 10 тис. євро, подарованих його сином.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Всі кошти, які ми заплатили за перебування, будуть вказані в наступній декларації. Я вказав у декларації подарунок сина, який займається бізнесом, який надав нам кошти для оплати цього семиденного відпочинку. Решту коштів, які ми витратили там на інші потреби, також будуть вказані в нашій декларації приблизно в березні-квітні», – пояснив Луценко.

За словами генпрокурора, відпочивали без надмірностей, а син має можливість оплатити батькам відпустку так, як займається бізнесом і платить податки. Допомога сина в розмірі 10 000 євро показана в декларації, як одноразовий подарунок.

«Я не схильний виправдовуватися. Але, на жаль, так реально відбувається, що відпочивати без проведення мітингів і дискусій я можу тільки за кордоном», – заявив Луценко.

Як повідомлялося раніше, дорогим подарунком, який зробив генеральному прокурору Юрію Луценку та його дружині, нардепу від «Блоку Петра Порошенко» Ірині Луценко їх старший син Олександр, була поїздка на відпочинок.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий